Perşembe, 23 Mayıs 2019

Denef Huvaj

Yazar yazıları

Soylu: İstanbul’un gücü üzerinden Türkiye’nin geleceğine hakimiyetlerini koymak istiyorlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vefa iftarında yaptığı konuşmasında “İstanbul ya küresel dünyanın baş şehri, kuvvet ve güç merkezi olacak, ya da birilerinin arka bahçesi olacak. Kararı siz vereceksiniz. İstanbul'un gücü üzerinden Türkiye'nin geleceğine, kendi egemenliklerini ve hakimiyetlerini koymak istiyorlar. " dedi. Süleyman Soylu, Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanlık Binası bahçesindeki 'Vefa İftarı' programına katıldı.

Akşener: İmamoğlu için yüksek gayretle çalışacağız

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partilerden bağımsız olarak CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu için ellerinden gelen en yüksek gayretle çalışacaklarını belirterek, "İnanıyorum ki İmamoğlu, 16 milyon İstanbullunun vicdanlarına dokunduğu için bu seçimi itirazlara mahal vermeyecek şekilde kazanacaktır" dedi.

Kılıçdaroğlu: Metni görmeden bir şey söylemem doğru olmaz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YSK’nın ‘Gerekçeli kararı’ ile ilgili, "Genel merkezde arkadaşlarla görüşeceğiz, durumu değerlendireceğiz. Metni görmeden bir şey söylemem şu aşamada doğru olmaz" dedi.

Köprü cezalarına af getiren teklif komisyondan geçti

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçişlere kesilen para cezalarının tahsilinden vazgeçilmesi ve ÖTV indiriminin 15 bin liraya çıkarılmasını öngören torba teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

Yılmaz Vural’dan yalanlama! Tanju Çolak’a küfür…

Sosyal medyada Tanju Çolak'ı kast ederek sinkaflı cümleler kurduğu söylenen Yılmaz Vural, konunun Tanju Çolak'la ilgili olmadığını belirterek, "Tanju'yla dostluğumuz bakidir" dedi.

İmamoğlu ile canlı yayın için ‘tek başıma karar veremem’ diyen Yıldırım’dan düzeltme geldi

Binali Yıldırım'den Didem Arsalan Yılmaz'ın Ekrem İmamoğlu ile canlı yayına çıkma davetine yanıt.