• MHP’li belediye başkanı Filenin Sultanları’nı hedef aldı!
  14 Ocak 2020

  MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Filenin Sultanları’nı hedef aldı.

  Şahin, Avrupa kıtası elemelerinde finalde Almanya’yı 3-0 mağlup ederek Tokyo’da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları’na katılım hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı hedef aldı.

  MHP’li belediye başkanı Filenin Sultanları’nı hedef aldı ve “Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” ifadelerini kullandı.

  MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Avrupa kıtası elemelerinde finalde Almanya’yı 3-0 mağlup ederek Tokyo’da düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunları’na katılım hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı hedef aldı.

  Şahin, “Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” ifadelerini kullandı.

  Ne olmuştu?

  Filenin Sultanları, Almanya’yı 3-0 yenerek Japonya’da düzenlenecek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na biletini aldı.

  A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2020 CEV Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri finalinde Almanya’yı 3-0 mağlup etti. Filenin Sultanları bu sonuçla, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na doğrudan katılma hakkı elde etti. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2020 CEV Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri finalinde Almanya ile karşılaştı.

  A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri final maçında Almanya 3-0 yendi ve olimpiyatlara katılma hakkını elde etti.