• LG’den online dans yarışması
  05 Temmuz 2019

  Yarışmaya katılmak isteyenlerin, 14 Temmuz 2019 tarihine kadar facebook.com/LGTurkiye hesabı aracılığıyla videolarını oluşturması gerekiyor.

  LG Electronics (LG) Türkiye, aynı anda iki farklı türde çamaşırın yıkanmasını sağlayarak kullanıcıların hayatlarına hız ve kolaylık katan TWINWash çamaşır makinesine özel bir yarışma başlattı. 14 Haziran – 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında devam edecek #TWINWashiledanset yarışması kapsamında, Facebook AR filtresi ile dans şovlarını sergileyen kullanıcılar LG TWINWashTwinWash çamaşır makinesi kazanma imkanına sahip olacak.

  Katılım LG Facebook Hesabından
  Yarışmaya katılmak isteyenlerin LG Türkiye’nin Facebook hesabına (https://www.facebook.com/LGTurkiye/) girerek #TWINWashiledanset gönderisi aracılığıyla AR Kamera TWINWash filtresine bağlanması gerekiyor. Böylelikle, yarışmacılar, AR filtreleri kullanarak LG TWINWash’a özel şarkı eşliğinde dans performanslarını sergileyip kendi videolarını oluşturabilecekler. Daha sonra, kullanıcıların oluşturdukları videoyu #TWINWashChallenge etiketiyle LG’nin Facebook hesabındaki yarışma gönderisinin altında paylaşmaları ve yorum yazmaları yeterligerekiyor.

  #TWINWash ile dans et yarışmasına bir başka katılım şekli ise, katılımcıların yüzlerini dans eden 2D karaktere monte ederek video oluşturmalarıyla gerçekleşiyor. Bu yöntemle kullanıcılar yine Facebook AR kamera filtresi kullanarak eğlenceli dans videoları oluşturabiliyorlar.

  Kazanana LG TWINWash Çamaşır Makinesi
  En özgün dans ve yorum yapanların jüri tarafınfan belirleneceği Birinciyi alınacak beğenilerin belirleyeceği yarışmada,en iyi dans ve en iyi yorum ödüllendirilecek. Büyük ödülünLG TWINWashçamaşır makinesiolduğu yarışmada, ilk 50’ye girenler de Netflix hediye kartı ve NeoCHEF mikrodalga fırın ile ödüllendirilecek.

  LG #TWINWashiledanset dans yarışmasına ilham olan LG TWINWash çamaşır makinesinin bir çok üstün özelliği bulunuyor. LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TwinWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.