• Kadın gülerse dünya güler
  02 Ağustos 2019

  Acvit Kozmetik Mor Ev Bayii Koordinatörü Filiz Arslan, “Acvit Kozmetik olarak Biz sorunları çözmek için yola çıktık. Kaliteli ürünlerimiz ile insanımızın cilt, saç ve vücut sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Sorun çözmekten de çok mutlu oluyoruz. Kadınlarda sorunları çözülünce mutlu oluyor. Kadınların hep mutlu olmasını istiyoruz. Kadınlar mutlu olunca Dünya mutlu olur. Kadınlar gülerse dünya güler” dedi.

  Arslan “Kadınlar ne kadar mutlu olursa, ne kadar yüzü gülerse İnsanlık o kadar mutlu olur, o kadar yüzü güler. Bir anne, bir eş, bir kardeş mutlu oldukça aileyi mutlu eder, pozitif enerji yayar. Ne kadar mutsuz olursa ailede o kadar mutsuz olur. Ondan dolayı her zaman kadınlarımızın yüzü gülsün, mutlu olsun” diye ekledi.

  Doğal kozmetikte Türkiye lideri olan Acvit Kozmetik Mor Ev Bayii Koordinatörü Filiz Arslan, “Kaliteden taviz vermiyoruz. Ondan dolayı ürünlerimiz çok rağbet görmektedir. Bizi tercih eden ev hanımları hem eş, dost ve akrabalarının sorunlarını çözer, hem de ev bütçelerine büyük katkı sağlarlar. Hem mutlu olurlar, hem de mutlu ederler” dedi.

  Arslan, Mutlu olan, mutlu eder
  Biz Acvit olarak prensibimiz para kazanmak değildir, sorunu çözmektir. İnsanların sorunlarını çözmek bize mutluluk vermektedir. Bizimde en büyük sermayemiz budur. Sorun çözmek para kazanmanın bir adım önündedir. Biz sorunları çözerek mutlu oluyoruz. Sorunu çözülenler mutlu oluyor. Mutluluk dalga dalga yayılıyor” dedi.

  Arslan şöyle konuştu: ”Kullanmadığımız ürünü satmıyoruz. Sizde kullanmadığınız ürünü satmayın… Doğallık ve kaliteden ödün vermeyen Acvit Kozmetik “Kullan, Tekrar Al, Arkadaşına Öner” politikasını asli prensip yapmıştır.  Acvit Mor Ev Bayii sizleri mahcup etmeyen özelliklere sahiptir.  Acvit Kozmetik doğal kişisel bakım ürünü, parfüm çeşitlerimiz ile sizlere tepeden tırnağa bakım yaparak, güzelliğinize güzellik katan, sorunlarınızı çözen üretici kozmetik firmasıdır. Acvit Ev bayileri hiç mahçup olmadı. Mahçup da olmaz. Çünkü Acvit mahçup etmez. Ürünlerimizi alıp arkadaşlarına ve çevresine satan ev bayilerimiz şu ana kadar hiç mahçup olmadılar. Kalite ve doğallık 1. Prensibimiz olması hesabiyle ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Çevrenize de satabilirsiniz. Sorun çözmede marifetli olan ürünlerimiz, Size de mahcubiyet yaşatmaz. Kozmetik sektörüne damgasını vuran, Türkiye’nin en büyük doğal kozmetik şirketlerinden birisi olan Acvit’te kendi işinizi kurarak, elde edeceğiniz kazanç fırsatlarıyla ekonomik özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz.
  Acvit, Türkiye’nin her köşesindeki kadınları hayran bırakan, yüksek kalitede ve güvenilir ürünlerine hem kendiniz hem de çevreniz için kolayca sahip olun, çevrenizdeki müşterilere ürünleri sunarak satışlarınızı artırın ve kazanın!

  Unutmayın hayatta ne olmak istediğimizi kendimiz seçeriz! Siz de kendinize ve çevrenize güzellik saçmak, kazanç fırsatlarıyla hayallerinize ulaşmayı seçiyorsanız, sizi Acvit üyesi olmaya davet ediyoruz.

  Ayrıca şimdi Acvit üyesi olup, Acvit’in en sevilen, beğenilen ve kaliteli ürünlerini kolayca satabilir. Kalitenin farkını yaşayıp, yaşatabilirsiniz.