“Her şey çok güzel olacak” dedik diye vergi daireleri başladı denetlemeye”

Sanatçı Yeşim Salkım “23 Haziran İstanbul Belediye Başkanlığı seçim döneminde ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ dediği için vergi daireleri tarafından denetlendiğini” söyledi.

Sanatçılardan Ekrem İmamoğlu’nun çağrısına cevap ‘her şey güzel olacak’

Yıldırım, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ diyen sanatçıları kariyerleriyle tehdit etti

“Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay ve Alişan gibi ünlülere da aynı denetlemenin yapılması gerektiğini” ifade eden Salkım, “Altını doldurun lütfen size bırakıyorum ben unutuyorum da bazen” yorumuyla Twitter’dan paylaştığı videolu mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Şu bütün yemeklere, iftarlara katılan sanatçıların, büyük büyük isimlerin de vergilerini araştırın da adil olsun. Ben onların listesini yayınlayayım Twitter’dan onları da araştırmaya aldınız mı bakalım. Çok çabuk unuttu bu ülke. Onları da araştırın olur mu!”

Sanatçı ve sporculara iftar veren Erdoğan, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ diyen sanatçı ve sporcuları eleştirdi

Salkım yaptığı açıklamada, “Her şey çok güzel olacak’ dedik diye vergi daireleri başladı denetlemeye bizim alnımız anamızdan emdiğimiz süt kadar helal. Siz peşkeş çektiğiniz sanatçı olmayan ama başımıza sanatçı diye 15 senedir diktiğiniz yapımcıları kanal sahiplerini araştırın önce. Ne zavallısınız yahu” ifadelerini kullandı.

‘Her şey çok güzel olacak’ dediği için konseri iptal edilmiş

Erdoğan’dan tribünlerdeki ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganlarına tehdit: Hepsi kayda giriyor