Perşembe, 18 Temmuz 2019
Ana Sayfa Etiketler Manşet

Etiket: Manşet

Beyaz Saray’dan resmi açıklama: Türkiye F-35 programından çıkartıldı

ABD, Türkiye’nin Rus yapımı S-400 hava savunma sistemlerini alma kararı nedeniyle F-35 savaş uçakları programındaki ortaklığını askıya alma kararını açıkladı.

Ekonomi Torba yasa Meclis’ten geçti, İhtiyat Akçesi hazineye devredildi

Ekonomi alanında düzenlemeler içeren Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

Demirtaş’ın tutukluluğuna devam kararı

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın, "terör örgütü yöneticiliği", "terör örgütü propagandası yapmak", "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Yasası’na muhalefet", "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik", "halkı kanunlara uymamaya tahrik", "suç işlemeye tahrik" ve "suçu ve suçluyu övme" suçlarından yargılanmasına devam edildi.

Meclis’ten Rabia Naz kararı

TBMM Genel Kurulu'nda, "Rabia Naz Vatan başta olmak üzere şüpheli çocuk ölümlerinin araştırılması ve bu konuda alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi" amacıyla araştırma komisyonu kurulması, oybirliğiyle kabul edildi.

Erbil’de restorana saldırı: Türk diplomat hayatını kaybetti

Irak'ın Erbil kentinde bir restorana düzenlenen silahlı saldırıda Türkiye'nin Erbil Başkonsolosluğunda çalışan bir kişi şehit oldu.

Hrant Dink davasında karar: Erhan Tuncel’e 99 buçuk yıl hapis

Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin ana dava hükümlülerinden Erhan Tuncel'e 99 buçuk yıl, Ogün Samast'a 2 buçuk yıl, Yasin Hayal'e ise 7,5 yıl hapis cezası verildi.

CHP FETÖ borsası için adres gösterdi: Şamil Tayyar’a sorun

Partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenleyen CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in FETÖ Borsası ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

Eski AKP’li vekil: Bu iklimden daha çok FETÖ çıkar!

"Kırk yıllık bir bukalemunluğun ardından, AK Parti iktidarıyla adeta bahar havası yaşayan bu kötülük örgütü, kabul etmek gerekiyor ki bu partiyle aynı dini iklimden beslenmenin avantajlarını çok iyi kullanmıştır."

Eski İstanbul müftüsü ‘siyasal islamcıların günah galerisini’ çıkardı

"Dini siyasete angaje ederek siyasetin çözmesi gereken sorunları dine yüklediler; böylece siyasetin yapması doğal olan yanlışların bedeline İslam’ı da ortak ettiler."

İmamoğlu’ndan 35 yıl sonra İBB’de bir ilk

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Genel sekreter yardımcılığına atama yaptı.
1,662BeğenenlerBeğen
777TakipçilerTakip Et

Popüler Haberler

Gündemdekiler