Ana Sayfa Etiketler Karadeniz

Etiket: karadeniz

loop

Fındık üreticileri uyarıyor: Ya şirketler kazanacak ya da ülkemiz

Fındık Üreticileri Sendikası (FINDIK–SEN) Genel Başkanı Kutsi Yaşar, fındık üretiminin sorunları ve çözüm önerilerini, Türkiye’de ve dünyada fındık üretiminin durumunu ve FINDIK-SEN olarak verdikleri...

Çay-Sen Başkanı Memişoğlu: Çay üreticisi cepleri dolu kalpazanlara yem ediliyor

Son dönemlerde satış fiyatına zam gelen fakat üreticinin başta kota ve alım fiyatı düşüklüğü gibi bir çok başlıkta şikayetçi olduğu çay meselesini, Çay-Sen (Çay...

İmar Barışı özendirdi: Karadeniz yaylalarında yeni kaçak yapılar yükseliyor

Yurt genelinde 31 Aralık 2017'den önceki kaçak yapılara af getiren 'İmar Barışı' uygulamasına 1 milyona yakın başvurunun yapıldığı Karadeniz Bölgesi'nde, yaz aylarıyla birlikte yaylalara çıkanlar, milli park, doğal sit ve mera alanlarına, tüm koruma tedbirlerine rağmen kaçak yapılar inşa etmeyi sürdürüyor.

Yaylalar imara açılıyor

Tartışmalı 'Yeşil Yol' projesi kapsamında Karadeniz’in doğa harikası yaylalarını imara açmak için ilk adım atıldı.

Karadeniz’de eş zamanlı ‘bahar’ operasyonu

Karadeniz'de güvenlik güçlerinin başarılı operasyonlarıyla büyük darbe yiyen PKK'nın sözde 'Karadeniz Açılım Grubu'na takviye gönderileceği istihbaratı üzerine, bölgede bahar operasyonu başlatıldı. PKK'lı teröristlerin, bahar yapılanması için Tunceli-Erzincan üzerinden Gümüşhane ve Giresun kırsalına geçme ihtimaline karşı geçiş güzergahları da abluka altına alındı.
video

Türk balıkçı teknesine ateş açıldı: 3 yaralı

Romanya Sahil Güvenlik ekipleri tarafından Türk balıkçı teknesine, plastik ve gerçek mermilerle ateş açıldı. Mermilerin isabet ettiği 3 balıkçı yaralanırken, teknede de hasar oluştu. Balıkçılar saldırının uluslararası karasularda yapıldığını belirtirken, olay anı ise cep telefonunun kamerasıyla görüntülendi.

Türkiye’nin en mutlu bölgeleri: Batı ve Orta Karadeniz ile Trakya

Üsküdar Üniversitesi tarafından yapılan dev araştırma, Türkiye'nin Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Haritasını ortaya çıkardı. Araştırmaya 12 bin 191 kadın, 12 bin 303 erkek olmak üzere 18 – 81 yaş arası 24 bin 494 kişi katıldı.

Meteoroloji’den yurt genelinde yağış uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son tahminlere göre Marmara’nın doğusu, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Kerç Boğazı’ndaki yangında ölen Yalovalı gencin stajdaki son seferiydi

Kerç Boğazı'ndaki gemi yangınında ölen Yalovalı gencin stajdaki son seferi olduğu öğrenildi.
1,805BeğenenlerBeğen
909TakipçilerTakip Et

Popüler Haberler

Gündemdekiler