• BİZİMTV Youtube kanalı emin adımlarla ilerliyor
  01 Ağustos 2019

  Alternatif yayıncılık alanında yeni bir mecra olan Youtube Kanalı BİZİMTV, gündemdeki önemli konular ve konukları işlemeye devam ediyor.

  Bu haziran yayın hayatına başlayan Youtube kanalı BİZİMTV, farklı konulardaki içerikleri ile alternatif bir mecra olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. (Kanalı takip etmek için tıklayın)

  Bugüne kadar S-400 ve F-35 krizi, tartışmalı SETA raporu, yeni parti çalışmaları ve Kaz Dağlarında yaşanan ağaç katliamı gibi önemli konularda yayın yapan BİZİMTV, medyanın tek sesliliğini kırmak için Youtube’daki önemli alternatiflerden biri olmayı amaçlıyor.

  Kanalda yapılan yayınlardan bazı örnekler şöyle:

  Kaz Dağları’da 195 bin ağacı kesen uluslar arası maden tekeli Alamos Gold’un bölgeye vereceği tahribatın görünenden daha büyük olduğu ortaya çıktı. Bizim TV yayınına bağlanan Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet İrfan Mutluay yurttaşların maden şirketine karşı başlattığı ‘Su ve Vicdan nöbetini’ anlattı. Maden sahasını ekranlara yansıtan Mutluay 613 hektarlık yeşilliğin yok edileceğini gösterdi.

  AKP’den istifa eden ve yeni parti kuracağı konuşulan Ali Babacan ve ekibi, AKP’nin ülkeyi getirdiği durumdan ne kadar sorumlu? Bir özeleştiri yapmadan yapılan AKP eleştirisi Babacan’ı temize çıkarır mı?

  SETA’nın gazetecileri fişleyen skandal raporu tepki çekti. Peki bu raporu kim sipariş etti?

  Türkiye’nin Rusya’dan satın aldığı 2 ünite S-400 hava savunma sisteminin Türkiye’ye sevkiyatı başladı. ABD ise yaptırım için düğmeye basmaya hazırlanıyor. Peki hava savunma sistemini güçlendirmek isteyen Türkiye için askeri ve siyasi açıdan en iyi tercih S-400’ler mi?

  (Kanalı takip etmek için)